НовиниУгорці передали Закарпаттю вакцини Pfizer на 800 тис. евро


Закарпаття отримало 40 950 доз вакцини Pfizer проти COVID-19 за програмою підтримки Уряду Угорщини.


 

– Вакцини передали в Обласну інфекційну лікарню, а частину доз спрямуємо на Львівщину. Завдяки цьому навіть в умовах воєнного стану вдасться вчасно проводити цільову профілактику й покращити показники імунізації. Загальна вартість вакцин понад 800 тис. євро, – зазначив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. 

Раніше область вже отримувала від Уряду Угорщини вакцини для захисту проти дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції, туберкульозу.

Загалом закарпатські лікарі провели майже 770 тисяч щеплень проти COVID-19 місцевим мешканцям та переселенцям зі Сходу, однак ще не все населення отримало захист від хвороби.

Сьогодні це особливо важливо, адже знову настає чергового осіннього епідемічного ускладнення. Тим паче, що угорська фармацевтика завжди була на висоті й користується популярністю та перевіреною довірою в мешканців України.

– Дякуємо угорським партнерам за підтримку та увагу до нашого регіону, – гречно подякував Віктор Микита.

Треба так розуміти, що істеричні верески про напад Угорщини, яка буцім як хоче відібрати Закарпаття, про угорських сепаратистів Закарпаття – скасовано?

Чи допіру просто тимчасово стишено?


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?