НовиниУ Коломиї відкриють офіс ООН, який допомагатиме переселенцям зі Сходу


Про це повідомили під час зустрічі Коломийської РВА із представниками ООН. Зокрема розповіли про вже діючий склад, куди має надходити гуманітарна допомога для переселенців‑східняків.

Нещодавно ООН відкрили в Коломиї склад, куди буде постачатись гуманітарна допомога різного плану – від продуктових наборів і гігієни до побутової техніки для допомоги переміщеним особам, що знайшли прихисток в цих чотирьох районах, створення комфортних умов проживання у місцях компактного проживання.

Невдовзі відкриється і офіс ООН в Коломиї для швидшої та продуктивної взаємодії з органами місцевого самоврядування для задовільнення потреб переселенців і надання предметної та своєчасної допомоги.

Саме про це говорили на зустрічі у Коломийській районній військовій адміністрації в з представниками ООН, повідомляє Інформатор Коломиї.

Міжнародних донорів представляли:

Томоко Ішіхара – радниця з питань захисту Управління Верховного Комісара ООН,

Віра Шелест – польова радниця УВКБ ООН,

Олександр Радиш – операційний менеджер міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища “Регіон Карпат “NEEKA”,

Богдана Дзиндра – помічник операційного менеджера в Івано-Франківській області цього ж фонду.

До наради в онлайн форматі долучились керівники Косівської, Надвірнянської та Верховинської військових адміністрацій, а також представники окремих територіальних громад цих районів.

Нагадаємо, що в Коломийському районі тепер проживає понад 16.000 переселенців зі сходу.

400 з них – у місцях компактного проживання.

Тепер зрозуміло, звідки в соцмережах Прикарпаття кожен десятий пост російською.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?