НовиниЗатриманого у Львові екс-прокурора Ільницького мобілізували до ЗСУ


У Львівському обласному ТЦК не підтвердили, але і не заперечили мобілізацію екс-прокурора.

Затриманого у Львові екс-прокурора Ростислава Ільницького мобілізували на військову службу. Він близько півроку переховувався від слідства у справі про підробку документів, його затримали днями під час обшуку в помешканні тещі, львівської адвокатки Богдани Москви.

Після затримання Яворівський ТЦК та СП мобілізував 32-річного Ростислава Ільницького на військову службу. У Львівському обласному ТЦК не підтвердили, але і не заперечили призов експрокурора.

Днями СБУ затримала 55-річну львівську адвокатку Богдану Москву, її підозрюють в організації схеми для ухилянтів. Під час обшуку у будинку адвокатки правоохоронці знайшли її зятя, який тривалий час переховувався від слідства за підозрою в підробці та використанні підроблених документів для виїзду за кордон. З грудня 2023 року він перебував в офіційному розшуку. У травні на кордоні затримали його брата – підприємця Тараса Ільницького, якого звинуватили в перешкоджанні мобілізації.

Восени 2023 року екс-прокурор Ростислав Ільницький одружився з екс-працівницею ДБР Роксоланою Москвою, донькою адвокатки Богдани Москви. Після розкішного весілля на мільйони гривень у час повномасштабної війни ця родина стала відомою широкому загалу.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?