Новини
-
26 липня
-
12:00
-
25 липня
-
15:00
-
24 липня
-
15:00
-
23 липня
-
12:00
-
22 липня
-
12:00
-
19 липня
-
16:00
-
12:00
-
18 липня
-
12:00
-
17 липня
-
12:00
-
16 липня
-
12:00
-
15 липня
-
12:00
-
12 липня
-
12:00
-
11 липня
-
12:00
-
10 липня
-
18:00
-
12:00
-
9 липня
-
15:00
-
8 липня
-
18:00
-
12:00
-
5 липня
-
12:00
-
4 липня
-
15:00
-
3 липня
-
12:00
-
2 липня
-
18:00
-
1 липня
-
12:00
-
28 червня
-
12:00
-
27 червня
-
12:00
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
24 червня
-
12:00
-
21 червня
-
12:00
-
20 червня
-
12:00
У Тернополі судитимуть уродженця Підмосков’я, який виправдовував окупантів
Свої проросійські погляди чоловік приховував навіть від сім'ї.
Перед судом постане 52-річний уродженець Підмосков’я, який протягом багатьох років проживав на Тернопільщині. Чоловік активно поширював антиукраїнську пропаганду у соцмережах та виправдовував збройну агресію РФ.
Про це повідомили у Службі безпеки України у Тернопільській області.
За даними слідства, 52-річкий уродженець Підмосков’я систематично розповсюджував в інтернеті пропаґандистські матеріали, які обґрунтовували правомірність збройного нападу РФ на Україну та звеличували воєнні злочини армії аґресора.
– Обвинувачений протягом багатьох років проживав у одному із селищ Тернопільського району та не виказував оточуючим жодних ознак своєї нетерпимості до українців. Однак, після повномасштабного військового вторгнення загарбників у нашу державу він почав активно поширювати наративи російських пропагандистів, – розповіли в СБУ.
Чоловік вчиняв ці протиправні дії з політико-ідеологічних мотивів, які протягом багатьох років приховував навіть від членів своєї сім’ї.
– Думаю когда наши начнут гнать бандеровцев с востока сюда вот тогда тут начнется жесть. Эти отморозки никого не жалеют. Как то вот так. Жена и дочь поддерживают своих. Мозг промыт, думают, что русские воюют с народом и не удивительно они смотрят новости свои, – так описував пропагандист власне бачення ситуації на Тернопіллі своїм "однодумцям" в РФ.
Проросійському аґітатору інкримінують виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників (ч. 2 ст. 436-2 ККУ). За скоєне йому "світить" до п’яти років в'язниці з конфіскацією майна.
Цікаво буде поспостерігати, чи почне СБУ так само затято боротися зі всіма русско‑мовними східняками, що прибули на те саме Тернопілля і в Західну Україну взагалі, і які відверто та відкрито висловлюють свою зневагу до української мови і не тільки?
Чи це – не вважається за «ознаки нетерпимості до українців»?
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- В одесита почало битися чортківське серце (ВІДЕО)
- Західна Україна за минулий тиждень: У Львові дозволили воєнкому брати хабарі будинками, а на Прикарпатті – війна з Чебурашкою
- Священика УПЦ МП з Тернопільщини оштрафували на 17 тис. грн за п’яну їзду
- 150-річчя співачки з Тернопільщини відзначатимуть на державному рівні