НовиниУ Стрию відбувся благодійний ярмарок «Стрий Орґанік Фест»


Ярмарок-фестиваль вже є традиційним на Стрийщині й орієнтований на виробниках екологічно чистої продукції, автентичних виробів із Карпат. Цьогоріч «Стрий Органік Фест» провели з нагоди Дня міста Стрия, минулих вихідних, головна ідея свята — Літо Перемог.

Як зазначають у Фонді громад «Рідня», що є співорґанізатором ярмарки, окрім продуктів, тут можна було придбати також сувеніри, вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а ще долучитись до благодійності.

Під час фестивалю збирали кошти на придбання міні – екскаватора для 65-го окремого батальйону Стрийської територіальної оборони, щоб будувати укріплення у фронтовій зоні.

Також збирали пожертви для надання допомоги місцевим громадам щодо реалізації проєктів, які працюють на перемогу. 

Всього вдалося зібрати 14236 гривень (збір коштів триває), повідомляє сайт ЛОДА

Гостям ярмарки, серед яких було багато тих, хто знайшов прихисток на Стрийщині, презентували програму «Добрий господар», проєкти «Стрийський Ясь» та «Стрий – місто музеїв», знайомили з місцевими звичаями й традиціями, провели майстер-клас із соломоплетіння.

Крім того, ГО «Мистецька толока» орґанізувала для любителів українського слова та книги можливість придбати книги місцевих авторів та поспілкуватися з ними. 

Упродовж усієї ярмарки для її учасників виступали самодіяльні колективи та виконавці Стрийщини.

Серед гостей фестивалю — Заслужений артист України Леонтій Бебешко та Аеліта, які презентували свою  нову патріотичну пісню «Вона не вмерла» в підтримку проєкту щодо створення документального фільму «Волонтери – Герої України». 

Близько 4 тисяч людей відвідали цього року фестиваль у місті Стрию. 

Фестиваль відвідали близько чотирьох тисяч людей.

Орґанізатори «Стрий Органік Фесту»: Фонд громад «Рідня», Кооператив здорового харчування «Віра», Агенція Регіонального Розвитку «Перспектива Стрийщини». 

– Хочеться, щоб цей унікальний фестиваль наступного року вже відбувався в часі нашої Перемоги.  Адже тисячі людей очікують знову атмосфери неповторного для міста свята, – зазначають у Стрийській районній військовій адміністрації.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?