Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
Коломию прикрасило ще одне яйце – синьо-жовте
До Дня Незалежності у Коломиї встановили ковану синьо-жовту писанку. Її встановили на кільцевій розв’язці вулиць Грушевського та Карпатської.

Встановлення писанки було в планах закупівель управління комунального господарства.
– Коли ми змогли оголосити закупівлю, на неї подалися охочі. Переможець висловив бажання встановити свій витвір попередньо, без оплати за нього, – ділиться міський голова Богдан Станіславський, передає Galka.
Таким чином, підприємець Ольга Володимирівна Аннюк вирішила зробити подарунок нашій громаді. Договір з нею укладений до кінця цього року та може бути продовженим у наступному.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР






