Новини
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
-
14 травня
-
12:00
-
13 травня
-
15:00
-
11 травня
-
12:00
-
8 травня
-
12:00
-
7 травня
-
15:00
Мобільний стоматологічний кабінет поїде з Тернополя на передову
З Тернополя на передову передали обладнання та комплектування мобільного стоматологічного кабінету. В автомобілі медики надаватимуть захисникам урґентну стоматологічну допомогу.

Мобільну стоматологію на колесах допомогла реалізувати місцева фірма «Галіт», яка займається виробництвом стоматологічного устаткування.
Мобільний кабінет уже обладнали стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером і усім необхідним для того, щоб проводити терапевтичне та хірургічне лікування у польових умовах. Також заплановано обладнати кабінет й устаткуванням для ортопедичної допомоги пацієнтам.
Про це пише Файне Місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Як зазначають на підприємстві, над створенням даного обладнання спеціалісти працювали понад три тижні. І уже цієї п’ятниці заплановано розпочати навчання лікарів, які працюватимуть у мобільному кабінеті, що згодом відправляться на передову.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- Тернопільська поліція відкрила справу проти харківських батьків
- Стало відомо, з якої ціни на аукціоні стартує «літак зі “Східного”»
- Західна Україна за минулий тиждень: «Переворот» у Львівській обласній раді та атаки на Українську православну церкву в усьому регіоні
- Західна Україна знову під ударом. У Луцьку ППО вразила дев'ятиповерхівку






