Новини
-
12:00
-
24 серпня
-
12:00
-
22 серпня
-
13:00
-
20 серпня
-
12:00
-
19 серпня
-
12:00
-
18 серпня
-
12:00
-
17 серпня
-
12:00
-
14 серпня
-
12:00
-
13 серпня
-
12:00
-
10 серпня
-
12:00
-
6 серпня
-
12:00
-
5 серпня
-
12:00
-
29 липня
-
15:00
-
28 липня
-
18:00
-
23 липня
-
15:00
-
22 липня
-
12:00
-
20 липня
-
12:00
-
17 липня
-
12:00
Іспанські благодійники надали 13 автомобілів львівським прикордонникам
Наразі до них ще не прийшли з обшуками і не влаштували жодної «підстави» силовики, тому іспанці разом з джипами передали ще цілу скирту потрібних речей. Правда, їм би пасувало опинитися таки на десь поближче до передової на Сході, а не в прикордонників на Польсько‑Українській границі.

Крім транспортних засобів, волонтери передали охоронцям кордону медикаменти, дефібрилятори та загальномедичні сумки
Про це повідомили на facebook-сторінці "Західний кордон".
За сприяння медичних закладів та благодійних організацій Королівства Іспанія Держприкордонслужба України отримала ще тринадцять автомобілів – три швидких і десять пікапів.
До організації гуманітарного вантажу долучився, зокрема, Фонд монастиря Санта-Клара, а передачу здійснила безпосередньо керівниця установи сестра Лусія. Благодійниця відвідала поранених, поспілкувалася з лікарями госпіталю, а також побувала у Львові на місці поховання українських Героїв.

Крім 13 транспортних засобів, волонтери передали військово-медичному клінічному центру ДПСУ (м. Львів) 7000 упаковок медикаментів, 16 дефібриляторів та майже десяток загальномедичних сумок.

Загалом на потреби прикордонного відомства благодійники з Іспанії передали вже 61 автомобіль, близько 50 з яких є медично-рятувальними.
Нагадаємо, що тим часом львівські силовики полюбляють своїх власник волонтерів утискати як тільки можуть, що призвело навіть до волонтерської побічної діяльності – вже на рівні внесення змін до законодавства.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- Благодійники планують передати переселенцям на Львівщині медикаменти, роутери й електроґенератори
- Львівські патрульні виявили на одному із блокпостів шестизначну суму грошей
- Західна Україна за минулий тиждень: У Львові дозволили воєнкому брати хабарі будинками, а на Прикарпатті – війна з Чебурашкою
- Фінська диригентка Даля Стасевська привезла до Львова 20 тисяч пар вовняних шкарпеток для ЗСУ







