НовиниУ Вроцлаві відкрили пункт професійної допомоги для медиків з України


Ужонд Маршалковський у Вроцлаві відкрив Центр професійної допомоги для лікарів, фельдшерів та медсестер з України, які бажають продовжити професійну діяльність у Польщі. Ні, ні: офіційно жодного поглинання Польщею та асиміляції біженців з України ‑ нема. Лише «допомога», ніщо інше...

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на gazetawroclawska.pl, Центр професійної допомоги діє при медичному центрі Dobrzyńska у Вроцлаві.

Сюди можуть звертатися лікарі, медсестри, стоматологи, акушерки та фельдшери з України, які приїхали до Нижньої Сілезії після 24 лютого.

Тут представники медичних професій з України можуть:

- отримати допомогу в підготовці  необхідних документів, які необхідно подати до міністерства здоров'я Польщі (включно з перекладом)
- отримати інформацію про вакансії в Нижній Сілезії в медичних установах, підпорядкованих маршалковській канцелярії
- записатися на курси польської мови
- отримати підтримку та допомогу в перекладі та зборі документації, необхідної для отримання згоди на медичну професію в Польщі.

Це медичні сестри, фельдшери, але переважно лікарі різних спеціальностей, серед яких: анестезіолог, педіатр, ендокринолог, хірург, уролог або стоматолог.

До речі, медсестри є надзвичайно запитуваною спеціальністю в Польщі і їхня щомісячна зарплатня може сягати навіть і 15.000 злотих – це понад 120.000 гривень за ринковим обмінним курсом валют.

Пункт професійної допомоги знаходиться за адресою: вул. Dobrzyńska 21/23 в будівлі WZSOZ на 2-му поверсі, в позначеному приміщенні PIK 2C.

Пункт працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 12:00.

Телефон закладу: 71 77 47 783, 507 602 058, електронна адреса: ppz@wzsoz.wroc.pl


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?