Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
Брат і сестра з Ужгорода стали чемпіонами Европи з кіокушин-карате
Валерія та Ґабріель Моца з Ужгорода перемогли у Відкритому чемпіонаті Европи з кіокушин-карате, який відбувся 9-11 вересня в Угорщині.

– До змагань долучилися близько 400 спортсменів із 16 країн Європи. Унікальність турніру полягала в тому, що вперше за всю історію европейського кіокушину співорґанізаторами й учасниками чемпіонату були майже всі офіційні федерації, — йдеться в повідомленні на сторінці Ужгородської міської ради у Facebook.
Змагання відбувалися у вікових категоріях 7-18 років, 18+ та 40+ серед чоловіків та жінок у розділах "куміте" і "ката".
– У підсумку чотирьох поєдинків із суперницями з Греції, Румунії, Угорщини та України кандидатка у майстри спорту Валерія Моца посіла два перші місця у розділах "ката" і "куміте" серед юніорів 16 років, а її брат Ґабріель — перше місце в "куміте" та бронзу в "ката" серед семирічок", — повідомили в Ужгородській міській раді.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- Міжнародне летовище «Ужгород» прогріває двигуни: незабаром полетить?
- На Закарпатті запрацював гуманітарний штаб для переселенців з Луганщини
- На угорському-українському кордоні в чоловіка відібрали 25 мобільних телефонів та планшетів Apple
- П’ята дитяча кіношкола "Скалка-2022" стартувала в Ужгороді (ВІДЕО)






