НовиниЗ розділу гумору та сатири: Втік за кордон — не будеш директором НАБУ


Тепер на посаду директора НАБУ не може претендувати той, хто після початку повномасштабного вторгнення РФ (24 лютого) перебував за кордоном сукупно понад 21 день без поважної причини. Верховна рада ухвалила відповідний закон щодо критеріїв відбору на посаду директора НАБУ.

“За” проголосували 285 народних депутатів.

– Чому саме 21 день, чому тільки для голови НАБУ, чому зараз — так ніхто і не пояснив. Але (законопроєкт) 8003 — прийнято одразу в цілому. Скандальний 7654 пішов в утиль, — написав нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк, повідомляє Суспільне.

Раніше стало відомо, що у Верховній раді зареєстрували новий законопроєкт щодо критеріїв відбору на посаду директора НАБУ. Про це перший заступник голови Верховної ради Олександр Корнієнко розповів в ефірі “Українського радіо”.

У ньому йдеться, що “не може бути призначена людина, яка від 24 лютого 2022 року перебувала за межами України сукупно більше 21 дня станом на останній день прийому документів від осіб, які претендують на участь у конкурсі, визначений в оголошенні про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посади Директора Національного бюро”.

Обмеження не поширюється на людей, які перебували більше зазначеного строку на лікуванні внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, пов’язаних з виконанням обов’язків військової служби. Або перебували у відрядженні у зв'язку з виконанням завдань в інтересах національної безпеки і оборони.

Втім, питання, які озвучив Железняк – загалом залишаються без відповідей, але на часі...


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?