НовиниЗ початку року на Волині сплачено майже 9 млрд податків


Внесок волинських платників податків до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-серпня 2022 року – 8 мільярдів 918 мільйонів гривень платежів.

Як повідомляє Головне управління ДПС у Волинській області, сума сплачених податків в області на чверть перевищує аналогічні показники минулого року, пишуть Волинські Новини.

Після негативних очікувань у зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні місцевий бізнес поступово відновлюється і переважно сумлінно виконує податкові зобов’язання, наголошують у ГУ ДПС в області.

– Для країни, що захищається від загарбника, вияв справжнього патріотизму – чесна сплата податків. Звісно ж, адаптація до умов воєнного часу вимагає надзвичайних зусиль від представників підприємництва. Про те, що наші платники відповідальні при виконанні своїх зобов’язань перед бюджетом, свідчить зростання податкових надходжень на 1,8 мільярда гривень до фактичних надходжень аналогічного періоду торік, – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що задля виконання завдань із наповнення бюджету податківці активно спілкуються з представниками реального сектору економіки, які залишаються надійними партнерами держави.

– Саме діяльність легального бізнесу – міцний фундамент для наповнення бюджетів усіх рівнів, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Правда, в податківні Волині не наголосили, чому багато чого в країні, що воює – досі тримається на волонтерстві?

 


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?