Новини29 серпня ві Львові запрацює Польський візовий центр


Завдяки відкриттю візового центру буде скорочено час очікування на подання заяви, а заявники отримають кращі умови для подання заяв та можливість подати заяву поштою.

У понеділок 29 серпня 2022 р. у Львові розпочне роботу пункт прийняття візових заяв (візовий центр), повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Ґенеральне Консульство Республіки Польща у Львові.

Зовнішній постачальник послуг TLSKontakt Ukraina розпочне надання послуг щодо прийняття візових заяв для потреб Ґенерального Консульства Республіки Польща у Львові згідно з додатковою угодою до договору, укладеною 12 серпня.

Завдяки відкриттю візового центру буде скорочено час очікування на подання заяви, а заявники отримають кращі умови для подання заяв та можливість подати заяву поштою.

На початковому етапі візовий центр прийматиме тільки заяви на видання національної візи.

З моменту відкриття візового центру буде призупинено прийняття заяв на національну візу безпосередньо у консульстві, за винятком членів родин громадян країн ЄС, а також власників Карти поляка та найближчих членів їхніх родин.

Термін подання заяви до візового центру буде визначатися у системі e-konsulat шляхом жеребкування.

Особа, що отримає інформацію про призначену дату подання заяви, починаючи з 29.08.2022 р., сплачує послугу та у визначену дату подає або надсилає заяву до візового центру.

Точна інформація щодо нової процедури подання візових заяв буде доступна на сайті постачальника послуг, що незабаром запрацює, та на вебсайті Ґенерального Консульства Республіки Польща у Львові.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?