НовиниТуристи витратили в Буковелі майже 5 мільярдів гривень


У курортному Буковелі за 2023 рік усі підприємці показали 4,6 млрд грн виторгу. Про це повідомила Державна податкова служба в Івано-Франківській області.

Водночас виторг у грудні 2023 року зріс у 2,3 раза порівняно з листопадом – із 258,9 до 601,3 млн грн. Значне зростання виторгу податківці пов'язують зі збільшенням кількості зареєстрованих бізнесом касових апаратів після того, як Верховна Рада частково зняла мораторій на податкові перевірки з 1 жовтня 2023 року, а з 1 грудня їх розширили згідно з новим законом.

Ще до відновлення відповідальності за порушення підприємцями фіскальної дисципліни податкові інспектори відвідали практично кожного підприємця області, в т.ч. у курортних зонах, розповіли в податковій. Вони «роз’яснили основні норми законодавства, зміни, які відбулися в ньому, та за потреби надали практичну допомогу щодо встановлення та реєстрації касових апаратів».

Податківці вважають, що на зменшення кількості податкових порушень ефективно вплинула і контрольно-перевіркова робота, яку проводять працівники служби в області.

За результатами проведених торік та у січні 2024 року перевірок податківці донарахували підприємцям Буковелю понад 5 млн грн штрафів, виявили шість випадків підприємницької діяльності без держреєстрації та 10 фактів торгівлі алкогольними й тютюновими виробами без ліцензій.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?