НовиниФранківчанку, яка представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси, хочуть поселити в один номер з росіянкою


Франківчанка Ольга Василів, яка представлятиме Україну на конкурсі Miss Grand International 2022, що планують провести 25 жовтня в Індонезії, розповіла про неприємний інцидент.

Нещодавно конкурсантка вирушила до Індонезії на конкурс. В дорозі Ольга Василів дізналася, що її сусідкою по кімнаті буде учасниця з Росії, що неабияк її обурило.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

– Між нами лише серця, що кровоточать! Я доросла людина, зі своєю думкою та позицією! Це не нав’язане щось і не зірване зі сторінок книг і не вигадане середнє між почутими історіями. Це я! Мої почуття, моє пережите, мої знання, вміння, історія. І ніхто в цьому світу не має права забрати це в мене чи поставити під сумнів. Моя думка важлива! Моя історія важлива! Мої почуття важливі!

Сьогодні моя історія така: посеред довгих годин добирання до конкурсу @missgrandinternational, на якому моєю основною метою, місією і ціллю є вкотре розказати світу про свою країну, про наш Український дух, про нашу красу, про нашу силу, про те, що ми переживаємо сьогодні! Я отримала звістку, що підірвала дику лють і біль в мені – моєю сусідкою по кімнаті буде конкурсантка із країни-терориста, із країни позбавленої будь-яких норм і правил, із країни-загарбника, із гидкої і підлої, для мене плями на тлі нашої прекрасної планети, із Рoci!!! – написала Ольга.

Вона також закликала своїх читачів поширити цю історію та звернутися до президента конкурсу для розв'язання цього питання.

– Шановний @nawat.tv (Нават Іцарагрісил), повірте, я теж за мир, любов, дружбу і підтримку, але не з тими, кому немає прощення! Не з тими, хто катує моїх братів і сестер. Не з тими, хто забрав життя скількох моїх Українців, – наголосила вона.

Раніше франківчанка Ольга Василів здобула дві найвищі нагороди в рамках благодійного конкурсу краси "Queen Ukraine International 2022" у німецькому Вісбадені.

22-річна красуня перемогла у номінаціях "Королева України" та "Міс Гранд Україна".


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?