Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
На навчання без букетів: вчителі з Тернопільщини запровадили нову ініціативу
Учні Чортківської гімназії №3 імені Романа Ільяшенка замість купувати учителям букети, щоб привітати з початком навчального року, – передали гроші на ЗСУ

Таку ініціативу запропонувала заступниця директора з виховної роботи Тетяна Бегма.
За її словами, учні зібрали для українських захисників 8 710 гривень, повідомляє Суспільне.
– Усі кошти ми передали в оперативний штаб, що діє при Чортківській міській раді. Ми вдячні школярам та їх батьками, що підтримали нашу ідею. Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться наблизити перемогу, – каже Тетяна Бегма.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР






