НовиниСашко Положинський про найстрашніше на війні: «В одному окопі загинули всі» (ВІДЕО)


Відомий співак, засновник та колишній очільник луцького гурту «Тартак» Олександр Положинський, який воює на передовій, зізнався, що для нього найстрашніше на фронті.

– Для мене найстрашніше бачити тих людей, з якими ти щойно спілкувався, з якими ти подружився за короткий час, з якими ви вже пройшли якісь випробування певні вже неживими. Оце, мабуть, найгірше. Страшне, коли твої побратими отримують поранення і потрібно їм допомагати, потрібно докласти максимум зусиль, щоб ці люди вижили. Тут дуже багато факторів грають роль і безпосередньо людини, яка отримала поранення, і тих, хто надає допомогу, і тих, хто допомагає організувати евакуацію, – зізнався донедавна ще цивільний рокер.

Військовослужбовець додав, що багато чого на війні залежить від обставин. Зокрема, він пригадав прикру ситуацію, коли після прильоту загинули усі воїни, які перебували в окопі, розповів він в інтерв'ю Незламній Країні.

– Була така ситуація, що поруч розташовані були два окопи, відстань між ними буквально пару метрів і після прильоту в одному окопі всі загинули, а в іншому всі вижили без найменших ушкоджень. Це просто такий випадок, який ти не прорахуєш, не передбачиш ніяк. Як лотерея, – поділився Положинський.

Також розповів відомий співак і про ставлення до русскої мови і осіб, які є її носіями.

Більше про це можна дізнатися з інтерв'ю з Сашком Положинським на відео:


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?