Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
Ще три випускниці з Тернопільщини не зробили жодної помилки на тестуванні
Це три випускниці Заліщицької державної гімназії: Тетяна Горобець, Аліна Боровська, Віталіна Запорожан.

– Вітаємо наших «шістсотбальників», – не приховують пишання своїми вихованками на сторінці відділу освіти Заліщицької міської ради.
З трьох предметів – української мови, математики та історії України – кожна з учениць отримала по 200 балів. Тобто разом – 600.
Це вже не перше таке досягнення на Тернопіллі. Не так давно ЗУНР писав про випускницю Тернопільської гімназії ім. Івана Франка, яка так само отримала «шість соток» за здані тести.
А загалом по Західній Україні вже є добра низка учнів, які отримали по 200 балів за одну або більшу навчальних дисциплін.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- В освітніх закладах Тернопільщини встановлюють тривожні кнопки
- Румунка з Буковини склала тест з української мови на 200 балів
- У Тернополі за кожні двісті балів із мультипредметного тесту виплатять грошову премію
- Західна Україна за минулий тиждень: Полювання на чоловіків у Тернополі та «Австро-Угорщина» на Закарпатті






