НовиниУ Тернополі встановили першу в Україні інноваційну сонячну енергетичну систему SmartFlower


Номінальна потужність сонячної системи складає 2,5 кВт, відтак за рік можна отримати від 4000 до 6200 кіловат енергії залежно від погоди і клімату.

Під елеґанським дизайном конструкції (установка схожа на величезну квітку соняха) криється надзвичайно розумна будова, повністю інтеґрована з інтелектуальними функціями для поєднання ефективності та краси в одному продукті.

Реалізація проєкту у сфері зеленої енергетики відбулася завдяки співпраці ТОВ «Енерджі Інжинірингова компанія» з австрійсько-американською компанією «Smart Flower Solar» у сфері альтернативної енергетики, повідомляє Терен.

Як пояснили розробники, установка SmartFlower використовує передову робототехніку та автоматизацію для інтелектуального відстеження сонця, виробляючи до 40% більше енергії, ніж традиційні стаціонарні сонячні панелі.

Крім того, щодня під час заходу сонця Smartflower автоматично складатиметься й очищатиметься, щоб підтримувати максимальне використання сонячної енергії.

«Розумна квітка» уже користується популярністю в країнах Європи і США.

Щоправда, самі тернополяни встановлення цього «соняха» схильні вважати радше за чергову PR‑акцію чинного міського голови Сергія Надала.

Бо кажуть, що за ті самі гроші можна було б розгорнути поле стандартних сонячних батарей на дахах будівель, які б сумарно давали втричі, якщо ще не більше енерґії за цю «розумну квітку».

Але що файна – то файна: ніде правди діти!


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?