Новини60-річний львів'янин закликав росіян знищити ракетами пам'ятник Бандері


СБУ затримала двох львівських пенсіонерів, які виявилися прихильниками Росії та закликали до війни. А один із зрадників закликав росіян знищувати львів'ян та запустити ракети по пам'ятнику Степану Бандері у Львові.

У п’ятницю, 5 серпня, СБУ Львівщини повідомила про затримання колаборантів, які в соцмережах відкрито підтримували російську агресію проти України та закликали українців приєднуватись до окупаційної влади.

Під час зібрання доказової бази оперативники СБУ встановили, що, окрім поширення деструктивної пропаганди, один зі зрадників листувався з діючим бойовиком так званої «ДНР»: надав координати, а згодом мав корегувати здійснення ракетного обстрілу по пам’ятнику Степанові Бандері у Львові.

З оприлюднених СБУ знятків листування також видно, що затримані закликали росіян «кошмарити та знищувати львів’ян».

Речниця СБУ Львівщини Роксолана Яворська уточнила ZAXID.NET, що колаборантами виявилися двоє львів’ян, віком 60 років. Слідчі СБУ вже оголосили затриманим підозру за пропаганду війни (ст. 436 ККУ).

Пильні львів'яни оперативно визначили, що це за 60-літні чоловіки:

— Асвабадітєлі, стопудово. Живуть тут десь з 1944?

— Нащадки асвободітєлєй.

Очевидно, що цих двох 60‑річних чоловіків визнали за «диверсантів» саме за пости російською мовою.

Якби вони закликали знести пам'ятник С.Бандері українською — це був би радше заклик до знесення символів комунізму та нацизму: не секрет, що Бандера з соратниками притримувався відверто фашистських поглядів. Принаймні доти, доки сам не опинився в німецькому концтаборі.

З точки ж зору архітектурної пам'ятник С. Бандері ві Львові так само належить скорше ще до сов'єцького тоталітарного стилю, аніж до пам'ятників Европейського взірця.

Словом, якби не «язик», то цих двох дядечків адвокати легко би могли боронити.

Але напрошується питання: тепер, нарешті, вже всіх СБУ ві Львові буде брати за «язик», чи тільки тих, хто відкрито висловлюється проти Бандери?


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?