НовиниУ Львові виник конфлікт між працівниками ТЦК та перехожим через відмову показати документи


Жінки перешкодили затриманню чоловіка людоловами з ТЦК.

Вранці 17 червня на вулиці Суботівській у Львові перехожий вчинив конфлікт з працівниками ТЦК та поліцейськими, які попросили його показати документи, що посвідчують особу. Військовозобов’язаний поводився агресивно, при цьому близько 10 перехожих жінок намагалися втрутитися і перешкодити його затриманню.

Як розповіли у Львівському обласному ТЦК, вранці на Левандівці працювала "група оповіщення" у складі поліцейських і військовослужбовців ТЦК. Там виник конфлікт з перехожим мобілізаційного віку, який відмовлявся показати документи. Перехожі жінки спробували перешкодити його затриманню, знімали все на відео та обурювалися.

"Один з громадян на прохання поліцейського пред’явити військово-облікові документи відмовився це робити і поводився виклично, цим самим спровокувавши конфлікт. Громадянин мотивував відмову тим, що при собі не має жодних документів. Однак у процесі перевірки таки показав паспорт громадянина України. Також чоловік стверджував, що є батьком-одинаком, однак документально підтвердити цього не зміг", – повідомили в ТЦК.

У результаті військовозобов’язаного перехожого не доправляли до ТЦК, а лише поінформували про обов’язок оновити свої військово-облікові дані.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?