Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
На Закарпатті планують розробити аналог "Дії" для мешканців області
У 2023 році планують розробити застосунок "Моє Закарпаття" – аналог "Дії" для мешканців області. У додатку можна буде користуватися транспортною картою, купувати квитки, оплачувати комуналку та інше.

Про плани розробити застосунок спеціально для мешканців області розповів заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан під час брифінгу у середу, 2 листопада.
За його словами, застосунок буде аналогом системи "Дія" для закарпатців. "У додатку можна буде користуватися транспортною картою, купувати е-квитки, сплачувати за паркування, житлово-комунальні й адміністративні послуги, голосувати за проєкти електронної демократії тощо", – сказав Олександр Пацкан.
Також важливими ініціативами стануть запровадження Єдиної системи електронного документообігу органів державної влади Закарпатської області, інформаційної системи руху громадського транспорту в Ужгороді й Мукачеві, Єдиного цифрового освітнього простору, електронних рецептів на ліки, квитків.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР






