НовиниРовери — тільки для переселенців


Carlsberg Ukraine приєдналася до данського благодійного проєкту Bikes4Ukraine. Днями компанія доставила з Копенгагена до Львова першу партію велосипедів для українських переселенців.

Львів став прихистком і тимчасовим домом для близько 200 тисяч вимушено переселених українців із початку війни. Для того, щоб покращити мобільність людей, у місті вирішили створити благодійний велопрокат для переселенців – на станціях прокату велосипед можна буде взяти безкоштовно.

Проєкт підтримує ініціатива Bikes4Ukraine, яку очолює данський урбаніст, ведучий програми Life-Sized City Мікаель Колвілл-Андерсен. Його мета – зібрати та доставити у Львів 2000 велосипедів, а також облаштувати 20 км велосмуг, що поєднають станції прокату. Carlsberg Ukraine стала партнером проєкту. Компанія взяла на себе логістику та доставила першу партію велосипедів у Львів.

— Carlsberg Україна завжди брала активну участь у підтримці наших громад і ми стоїмо пліч-о-пліч із нашим суспільством. Під час війни ми сприяли облаштуванню житла у Львові для внутрішньо переміщених українців та забезпечували нашим співвітчизникам доступ до води та інших речей.

Тепер ми раді підтримати проєкт Bikes4ukraine, який став активною відповіддю на пряме звернення міста Львова щодо налагодження мобільності у місті. Carlsberg Ukraine організувала доставку велосипедів до Львова. Для нашої компанії це особливе місце, адже одна з наших пивоварень знаходиться саме у Львові. Ми вдячні організаторам за цю ініціативу і раді допомогти, – розповідає генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних компаній світу зі штаб-квартирою у столиці Данії Копенгагені. Сталий розвиток, підтримка громад та суспільства є пріоритетами Carlsberg Ukraine, які культивуються в усій Групі протягом 175 років з моменту заснування пивоварні.

— Ми з Bikes4Ukraine дуже вдячні за те, що компанія Carlsberg Ukraine стала нашим партнером і надала допомогу в доставці нашої першої партії велосипедів з Копенгагена до Львова. Велосипеди з найкращого велосипедного міста світу допоможуть людям в Україні. Отримання важливої допомоги від probably найкращої пивної компанії у світі є природною співпрацею, яка лише зміцнює зв’язки між Данією та Україною.

Велосипед є вічним символом свободи та життєво важливим інструментом для міського життя в мирний час, під час війни та під час відновлення міст. Ми надзвичайно пишаємося тим, що продовжуємо підтримувати український народ і робити це з Carlsberg Ukraine. Від усієї нашої команди в Копенгагені я дякую Carlsberg Ukraine і –  Слава Україні, – коментує директор Bikes4Ukraine Мікаель Колвілл-Андерсен.

За словами організатора Bikes4Ukraine, на Львові проєкт зупинятися не збирається. Уже ведуть перемовини щодо забезпечення велосипедами й інших міст України, серед яких – Бородянка та Чернігів.

Очевидно, на думку Carlsberg Ukraine і Bikes4Ukraine, самі корінні львів'яни поголівно забезпечені роверами, а тому їм допомагати піднести свій рівень екологічної урбаністичної мобільності не потрібно від слова «взагалі». Себто прокат двоколісних «коней» для переселенців безкоштовний, але для містян — плати! 

Незабаром, треба готуватися до появи міського комунального транспорту, де нові автобуси, трамваї та тролейбуси будуть «тільки для переселенців», а старі ґрати — «місцевим холопам».

Все правильно: аби пам'ятали, хто в країні господар. 


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?