Новини
-
26 червня
-
12:00
-
25 червня
-
12:00
-
23 червня
-
14:00
-
22 червня
-
12:00
-
18 червня
-
12:00
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
Ще чотири пам’ятники радянським солдатам демонтували на Львівщині
У селі Ясениця-Сільна Дрогобицького району демонтували пам’ятник радянським солдатам.

Як повідомили 11 жовтня в телеграм-каналі проєкту “Декомунізація. Україна”, у селі Ясениця-Сільна Дрогобицького району демонтували пам’ятник радянським солдатам.
Монумент “асвабадітєлям” ліквідували також у селі Сопошин Львівського району.

Крім того, у місті Жовква 10 жовтня впали два пам’ятники невідомому окупанту.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- Демонтований сов'єцький літак у Тернополі продадуть на аукціоні
- У Польщі під час урочистостей українці засвистали російського посла
- У Луцьку із височенної стели по шматочках вирізали 300-кілограмову сов'єцьку зірку.
- У Володимирі фото майже 150 загиблих захисників встановлять на місці пам'ятника радянським воїнам






