Новини
-
17 червня
-
12:00
-
16 червня
-
12:00
-
9 червня
-
12:00
-
8 червня
-
12:00
-
4 червня
-
12:00
-
3 червня
-
12:00
-
2 червня
-
12:00
-
1 червня
-
12:00
-
28 травня
-
12:00
-
26 травня
-
12:00
-
19 травня
-
12:00
-
18 травня
-
12:00
-
15 травня
-
12:00
-
14 травня
-
12:00
-
13 травня
-
15:00
-
11 травня
-
12:00
-
8 травня
-
12:00
-
7 травня
-
15:00
На Тернопільщині смітять грішми
У містечку Ланівці на Тернопільщині каналізаційні стоки забило обпаленими купюрами євро і фунтів.

Всього комунальники, які ремонтували каналізацію, нарахували близько 700 євро лише купюрами по сто. Хто саме спустив у каналізацію таку суму грошей, наразі невідомо.
Відео, зняте комунальниками, опублікував міський голова Ланівців Роман Казновецький у понеділок, 19 грудня. «Шановні жителі Лановецької громади та України, не забивайте каналізацію! Користуйтеся банківськими установами. PS: краще донатьте на ЗСУ», – написав мер міста.
У коментарі «Суспільному» він пояснив, що купюри знайшли комунальники, які ремонтували каналізаційні стоки. Гроші справжні, це переважно євро та фунти, і всі обпалені.
Працівники місцевого комунального підприємства знайшли до семиста євро тільки номіналом по 100 євро. Яку ж загалом суму спустили в каналізацію, наразі невідомо. Комунальники витягли лише ті купюри, які забили каналізаційні стоки.
Як писав ЗУНР, на кордоні з Польщею двоє українців позбулися понад 100 тисяч евро.
Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР
Читайте також
- Допоміг тещі. На Тернопільщині засудили міського голову
- На Буковині за працевлаштування переселенців роботодавці отримають майже 2,5 млн компенсації
- Депутати Тернопільської облради подали звернення до Верховної Ради про заборону УПЦ МП (ВІДЕО)
- Мера Борщева оштрафували за розголошення інформації про військових






