На вихідних в Крилосі відбулася ювілейна Всеукраїнська Патріарша проща

8 серпня 2022

Протягом двох днів прочани з різних куточків Прикарпаття перебували на крилоській горі в молитві, беручи активну участь у щорічній прощі, а цьогоріч вона стала ювілейною.

6 липня, на Прикарпатті розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч проща до Чудотворної ікони Божої Матері мала певні обмеження у зв’язку з воєнним станом в Україні.

7 серпня відбулася кульмінаційна частина всієї прощі – Архієрейська Божественна Літурґія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, та численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, повідомляє mi100.

Вже від ранку неділі люди масово почали прибувати до Княжої гори в Крилосі вітати Архієрея та Єпископа. Місцева молодь вручила хліб та сіль на знак гостинності, а духовенство запросило Єпархів очолити святочне богослужіння.

Після чого розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, в часі якої зі словом проповіді до вірних звернувся Владика Йосафат Мощич, пояснюючи Євангеліє.

– Сьогодні можемо собі уявити, як ми вкладаємо в руки Божі те, що ми маємо, і тоді пустеля навколо нас може розквітнути. Бог робить чудо з хлібом, який апостоли ділили й роздавали. Натомість диявол маніпулює хлібом, як це відбувається сьогодні, коли зерно хочуть знищити та забрати урожай в нашого народу, – згадав про сьогодення в своїм казанню Владика Йосафат.