Східняк, що оселився в Івано‑Франківську, називав загиблих окупантів «героями».
Поширити / зберегти:Мешканця Івано-Франківська Валентина Мєдвєдькова звільнили від покарання за виправдовування агресії Росії проти України та славлення окупантів: за проросійські пости в соцмережах чоловікові присудили 5 років ув’язнення, але з іспитовим терміном на рік.
Під час розгляду справи Валентин Мєдвєдьков свою вину визнав і просив його суворо не карати. Про вирок мешканцю Івано-Франківська повідомило місцеве видання «Курс».
Валентин Мєдвєдьков – пенсіонер, уродженець Жмеринки, який проживає в Івано-Франківську.
У 2012 році чоловік зареєстрував акаунт у соцмережі «Однокласники», а після 24 лютого 2022 року систематично ширив інформацію, спрямовану на виправдання збройної аґресії російської федерації проти України та ґлорифікацію окупантів.
Зокрема, 23 березня поширив допис про похорони окупанта у Севастополі:
– В Севастополе простились с военным, который погиб в боях за освобождение Мариуполя от украинских нацистов.
11 квітня поширив фото російських військових, яких називав «героями, що загинули в бою з українськими націоналістами».
Також він героїзував загиблого голову так званої ДНР Олександра Захарченка.
У суді обвинувачений визнав свою провину. Підтвердив, що у березні-квітні в соціальній мережі «Однокласники» поширював дописи, в яких містились виправдовування збройної аґресії російської федерації проти України. Щиро каявся, просив суд суворо не карати.
Суддя визнав Валентина Мєдвєдькова винним та призначив 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.
З огляду на вік і стан здоров’я підсудного на підставі ст. 75 КК України обвинуваченого звільнили від основного покарання та призначили 1 рік іспитового терміну.
Отже, що маємо:
– східняк, що вже раніше причаївся в столиці Прикарпаття
– русско‑язикий до всього
– славив русскі мір та всі його похідні
– отримав 1 рік іспитового терміну.
А був би волонтером з Галичини – то вже б встиг отримати арешт, обшуки помешкання та в кращому випадку – звільнення під заставу в 2.000.000 грн.
І після цього – тільки не кажіть, що не існує жодного «київської влади» чи «київського авторитаризму», про який останнім часом частенько згадують в соціальних мережах.
Особливо щодо Західної України.