НовиниМузей екології гір реконструюють у Рахові


У Рахові реконструюють Музей екології гір – єдиний в країні природничий музей українських Карпат, створений на базі Карпатського біосферного заповідника.

– Тут, зокрема, замінюють покрівлю, вікна. Окрім того, оновлять фасад, проведуть ремонт всередині приміщень. Ще один важливий елемент – осучаснення експозиції закладу, – повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Усі роботи виконують відповідно до європейських стандартів, із застосуванням екологічних матеріалів та відповідно до вимог енергозбереження.

За словами Білецького, аби провести такі будівельні роботи, керівництву музею у співпраці з іноземним проєктом SNPA (Підтримка природно-заповідних територій в Україні) вдалося залучити ґрантові кошти Франкфуртського зоологічного товариства.

Варто зазначити, що музейна експозиція тут унікальна.

Вона охоплює та демонструє історію Карпатських гір, їхню геологію, геоморфологію, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ, а також те, як людина використовувала дари природи на цих землях — від колонізації до наших днів, традиції й культуру місцевого населення.

Однак поки реконструкція триває, Музей закритий для відвідувачів.


Щоб першим дізнаватися новини із Західної України, Польщі та світу, приєднуйтесь до Телеграм-каналу ЗУНР


Поширити:

Опитування

Коли Ви святкуватимете Різдво Христове?