Новини


В Західній Україні від ударів блискавок загинуло четверо людей


29-30 червня на території Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської та Чернівецької областей внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру, розряд блискавки) загинуло четверо людей та постраждало дві особи.

Крім цього, повалено 216 дерев, пошкоджено 75 покрівель житлових будинків та 50 об’єктів соціально-побутової сфери. Про це інформує прес-служба ДСНС України.

У Волинській області від удару блискавки загинуло двоє дітей (2002 та 2005 р.н.) У чотирьох районах (Локачинський, Луцький, Маневицький та Шацький) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 54 приватних житлових будинках та 36 об’єктах соціально-побутової сфери, повалено 77 дерев.

У Закарпатській області у Межгірському, Перечинському та Рахівському района поваленно 9 дерев.

У Львові від удару блискавки загинуло дві особи, з них одна дитина (2008 р.н.) та постраждало дві особи, з них одна дитина (2007 р.н.), у Самбірському районі Львівської області пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 6 приватних житлових будинках, повалено 4 дерева.

У Рівненській області постраждала одна дитина (2009 р.н.), у двох районах (Володимирецький та Млинівський райони) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 11 приватних житлових будинках та на 1 об’єкті соціально-побутової сфери, повалено 19 дерев.

У п’яти районах Чернівецькій області (Путильський, Сокирянський, Кельменецький, Новоселицький та Хотинський) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 20 приватних житлових будинках та 13 об’єктах соціально-побутової сфери, повалено 111 дерев.

Крім того, внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 881 населеного пункту у 10 областях, а саме: Волинська – 236 н.п., Хмельницька – 262 н.п., Львівська – 135 н.п., Чернівецька – 76 н.п., Тернопільська – 69 н.п., Вінницька – 37 н.п., Житомирська – 28 н.п., Рівненська – 22 н.п, Київська – 15 н.п. та Луганська – 1 н.п. До робіт з відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Опитування

Що треба відзначати 30 червня?