Новини


У Львові розпочався #ШухевичФест


З 30 червня по 2 липня на Білогорщі у Львові відбуватиметься перший #ШухевичФест з нагоди 110 річниці від дня народження Романа Шухевича.

Місце проведення обрано невипадково, адже саме тут, в Білогорщі, провадив свою діяльність та загинув головнокомандувач Української повстанської армії генерал Чупринка — Роман Шухевич», — розповідають в управлінні культури Львівської міськради.

Роман Шухевич у німецькому військовому одностроїРоман Шухевич у німецькому військовому однострої

В рамках фестивалю відбудеться відкриття виставки «Незламна сила духу» від музею генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, спортивні активності від Народного дому «Білогорща», кінопокази, дискусії, лекції від Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору», презентація стадіону Білогорщі, відновленого в рамках проекту «Громади в дії», музична програма та майстер-класи для дорослих і дітей від Львівської станиці Пласт, Культурно-мистецького центру «Супутник», Народного дому Левандівки та інших організацій.

Розпочнеться фестиваль справжньою повстанською ватрою, а завершиться реальним рок-н-ролом від  львівських гуртів «Parabellum», «Джалапіта», «Torban», «Lemko bluegrass band», «Шосте чуття» та інших.

Опитування

Що треба відзначати 30 червня?