Новини


Зі Львова вивезли сміття із 70% перенакопичених майданчиків, – ОДА


За минулу добу у Львові прибрали ще 12 контейнерних майданчиків, які були перенакопиченими, вивезли – 180 тонн твердих побутових відходів.

Про це 3 липня повідомила прес-служба ЛОДА із посиланням на департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства.

Загалом, з 23 червня з перенакопичених контейнерних майданчиків міста вивезли 4 185 тонн відходів, прибрали – 323 контейнерних майданчики, що становить 70 % від загальної кількості тих, де було перенакопичення сміття. Робота з вивезення відходів триває, перевізники працюють у посиленому режимі із залученням додаткової спецтехніки.

Прес-служба нагадує, що структурами облдержадміністрації також забезпечується поточне вивезення сміття зі Львова та розробляється логістична схема налагодження ефективної системи поводження з ТПВ та роздільного збору відходів.

Як відомо, 29 червня Львівська міська рада до середини 2019 року передала Львівській ОДА свої повноваження з вивозу відходів, а також передала у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс».

 

Опитування

Що треба відзначати 30 червня?